Будівельник здобув перемогу у Запоріжжі

Будівeльник здoбув пeрeмoгу у Зaпoріжжі
Стoличний клуб oбігрaв супeрникa з пeрeвaгoю у двa oчки

Мeтки

  • БК Зaпoрoжьe- ZOG
  • БК Будивeльник
  • баскетбольная Суперлига Украины
  • баскетбол

Главные новости

Андрей ШЕВЧЕНКО: «Завтра рассчитываем, в том числе, и на Марлоса»

-Футбол

19
10479

Сергей СИДОРЧУК: «У нас есть четкая задача — взять три очка»

-Футбол

4
928

За п’ять кроків до фінішу

-Авто/мото

0
235

© fbu.ua

Перша половина стартової десятихвилинки залишилася за гостями, які завантажували в фарбі бігменів, а два точних дальніх від Отверченка допомогли «Будівельнику» відірватися в рахунку. Однак запорожці, позбувшись стартової знервованості, зуміли вирівняти гру. Господарі навіть вийшли вперед, набравши свої очки в фірмовому швидкому нападі і закривши трисекундну у захисті. У підсумку лише триочковий з сиреною від Дроздова дозволив чемпіону України зрівняти рахунок перед першою  перервою.

 

У другій чверті господарі більше сконцентрувалися на кидках з-за дуги і, треба сказати, що атакували підопічні Плеханова непогано. Однак на всю 10-хвилинну дистанцію їх не вистачило. Під завісу другої чверті більше гру на себе став брати Дугат, чиї індивідуальні дії в атаці допомогли гостям скоротити відставання. Проте, на велику перерву лідерами пішли запорожці, які виграли першу половину матчу з різницею «+3».

 

Одним з ключових моментів третьої чверті став швидкий перебір фолів у запорожців. При цьому Будівельник додав в захисті, змушуючи суперника часто атакувати під кінець володіння. Проте, вистачало у господарів і вільних кидків, однак відсоток реалізації дальніх у команди Плеханова залишав бажати кращого. «Будівельник» не вражав у атаці, проте 3 очки переваги перед вирішальним відрізком гри отримати зумів.

 

До останньої хвилині матчу команди підійшли за «+4» для киян і тут почалося все найцікавіше. Спочатку Овдеєнко обікрав Дугата на центральній лінії і набрав два очки у швидкому відриві. Вже у наступній атаці Ворник заблокував триочковий киян і неймовірним чином залишив м'яч в грі, почавши тим самим атаку, яка закінчилася двома балами Щепкіна – рахунок рівний.

 

Однак втримати Дугата в, як виявилося, вирішальній атаці господарям не вдалося. Американець проліз в «фарбу», де без особливого опору набрав два очки, залишивши господарям 18 секунд на останню атаку. Організувати вирішальний кидок підопічним Плеханова так і не вдалося – триочковий все того ж Ворника заблокував Дроздов. «Будівельник» вирвав перемогу в Запоріжжі, яка команді Володимира Коваля далася вкрай складно.

 

Суперліга. Регулярний чемпіонат

 

Запоріжжя-ZOG – «Будівельник» – 59:61 (19:19, 16:13, 11:17, 13:12)

 

Запоріжжя-ZOG: Кондраков 5 + 6 передач + 4 втрати, Щепкін 11, Мироненко 4, Ворник 8 + 6 підбирань, Анісімов + 4 підбирання — старт; Буц, Овдеєнко 5 + 9 підбирань + 4 передачі + 3 перехоплення, Нікітін 5, Ясиненко 11 + 7 підбирань, Кожем'якін 10 — 4 втрати

«Будівельник»: Дугат 16 + 4 передачі, Отверченко 16, Крутоус 2 + 4 передачі, Вінтоняк, Сандул 5 — старт; Брістол 3 + 9 підбирань, Анісімов 9, Конате 2 + 4 підбирання, Дроздов 6 + 2 блок-шоти, Філдс 2. 

 

У суботу 7 жовтня Запоріжжя-ZOG вдома зіграє проти «Черкаських Мавп», а «Будівльник» наступний матч проведе вдома проти Дніпра 11 жовтня о 19:00.

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.