ДУЛУБ: Новотрясов и Рудыка не вписываются в концепцию развития Карпат

ДУЛУБ: Нoвoтрясoв и Рудыкa нe вписывaются в кoнцeпцию рaзвития Кaрпaт
Трeнeр гoвoрил o тoм, чтo нoвoгo львoвскoгo клубa, и чтo с этиx игрoкoв рeшили принять учaстиe

Теги

  • Олег Дулуб
  • Над «Карпатами»

Последние новости

Все время большую часть не помог Заре победу Фейеноорда

-Футбол

25
4565

Фенербахче дома обыгрывает «Манчестер Юнайтед»

-Футбол

4
1723

В списках не были

-Футбол

61
13015

© ФК » Карпаты

Головний тренер «зелено-білих» Олег Дулуб розповів о чому клуб покинули Артур Новотрясов в Сергій Рудика, також и о плани підготовки до игры против блока «Ворскли».

«Наразі готуємося «Ворскли». Вы загальній групі вже працює Павло Ксьонз; сподіваємось, що найближчим часом він зможе нам допомогти. Звичайно, погодні умови накладають свій відбиток на підготовку. Сьогодні, например, йшов дощ, були вимушені змінювати місце привести. Центр змусило трохи вибитись із загального плану підготовки. Такі моменти можуть сделать невеликі корективи до підготовки з «Ворсклою», однак центра стосується виключно тренувального план, ale уже ніяк не настроение футболістів. Намагаємось стабілізувати атмосферу команді на будемо старатись виграти суботній игры» – archive.debian.org Олег Дулуб.

«Щодо Новотрясова i Рудики, можно сказати, що ці гравці не вписувалися на загальну концепцію розвитку клуб. Рішення було моє, але узгоджене з керівництвом клуб. З гравцями залишились в хорошем відносинах» – додав головний тренер «Карпат».

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.