«Формула-1″. Тихий домашний триумф Хэмилтона

«Формула-1″. Тихий домашний триумф Хэмилтона
Льюис уверенно провел гонку, добыв право ему победу, тропа закончилась Росберг и Ферстаппен

Теги

  • Формула-1
  • Нико Росберг
  • Льюис Хэмилтон
  • Гран-При Великобритании

Последние новости

Конце символизм

-Футбол

2
6897

Олимпийский, Украина, представил новый способ

-Гора олимп. игры

22
5261

Ничего личного. В конце хит-парад Евро-2016

-Футбол

6
6147

© Getty Images

Етап вы Сільверстоуні всіх цікавив не тільки як домашня гонки для семи команд i трьох пілотів, часть яких чинний чемпіон, и як продовження гострої боротьби між двома кандидатами чемпіонський титул. Перед cob n’ятничних практики Мерседес оголосила, що пілотам i надалі разрешается вести боротьбу на трасі, але з чітко окресленими внутрішньокомандними правила i санкціями в разі ще однієї аварії між ними. В то же время Феррарі закрила можливості спекулювати довкола вакантного місця пілота на наступний сезон, продовживши контракт c Ряйкконеном, нажав на рік.

Своє слово сказал ж время – п’ятницю було сухой i пилоты змогли плідно попрацювати, зранку в суботу на третій практиці траса була вологою i поступово підсихала після дощу, и кваліфікації попри сухий асфальт очень заважав сильний вітер. Поул-позицию в домашній трасі Хемілтон виграв, випередивши в три десятих Росберга. Другий ряд зайняли пілоти Red Bull, при чому вперше Ферстаппен був швидшим, Ріккардо вы кваліфікації, наступними стали пілоти Феррарі c Ряйкконеном попереду. Состоялся пуск полі відбулися зміни, пов’язані зі штрафы – Феттелю вдруге за уїк-енд команда змушена була поміняти коробка передач, v Себастіан стартував 11-м. И Маркус Ерікссон стартував з піт-лейн – шведский розбив его машина элла суботнього ранку, був доправлений до шпиталю i кваліфікацію мимо, але лікарі дозволили йому брати судьба гонці, таким образом, сам cu i стюарди совершить до неї пілота Заубер.

В Піреллі прогнозували, що в гонці буде 2-3 піт-стопи за умови, що гонка буде сухою, ale приобрел такую не була – незадовго перед началом гонки на Сільверстоуном пройшов дощ, хирургия перше, на всіх машин были шини для дощу, и, с другой, начало було дано машиною безпеки, що викликає чимало питань. Для чого центра було влаштовувати? Дуже суперечливе рішення, адже якщо в Монако його можно було виправдати практически 100% вірогідністю аварії на вузькій вуличній трасі, то такої небезпеки не було.

За таких умов Льюіс вдруге в сезоні не втратив лідерство в першому колі, таким образом, сам cu i наступні чотири – машина безпеки n’цру кіл провел на трасі. В якийсь момент Хемілтон так захопився підтримкою робочої температури шин, що ледве не врізався в авто Бернда Майландера. Тим время в багатьох команд замислилися над тим, щоб поставити своїм пілотам проміжну ґуму. Зрештою, если автомобіль безпеки звернув вы бокси саме так і зробило багато пілотів: Ряйкконен, Боттас, Сайнс, Хюлькенберг, Алонсо, Феттель, Грожан, Гутьєррес, Магнуссен в Верляйн одразу перейшли в покришки Посредника. Наступного станции кола, то это зробили Ріккардо, Миранда, квят, Баттон, Палмер i Хар’янто. Одразу після цього на трасі з’явилися жовті прапори і так віртуальної машини безпеки – tse имеет першому віражі через аквапланування вилетів Верляйн. Цим одразу хорошо скористалися троє лідерів гонки, відправившись в свій піт-стоп.

Після того як всі провела свої перші піт-стопи Хемілтон їхав есть 5 секунд, попереду Росберга, аллах німець при цьому становится скорочувати відставання, то это швидко до Ніко під’їжджав i Ферстаппен. Кілька позицій в піт-стопі зумів відіграти Перес, який їхав четвертим, випереджаючи Ріккардо i Ряйкконена. И найцікавішою була боротьба 10-місце: Боттас захищався zlochinnoï атак Хюлькенберга в задньому крилі якого був Алонсо. Якщо спочатку Валттері зумів утримувати позицію, згодом помилився в гальмуванні, машину розвернуло i фін відкотився 13-місце. Після цього Хюлькенберг швидко наздогнав Массы i, став пресингувати вже іншого пілота Вільямс. Паралельно із цим Максимум їхав усе швидше, и його інженер повідомив, що Ферстаппен їде в темпі c Хемілтоном, а всі інші на втором повільніше! До боротьби Хюлькенберга c Массою

16-му колі Скудерія что Феттель вирішили ризикнути – німець поїхав вы бокси, отримав комплект шин Medium. Кількома секунд, потому что Макс Ферстаппен обігнав Росберга, вийшовши о друге місце! Тим время експеримент Феррарі підтвердив, що гоночна траекторія вже достатньо грязные i в сліки протягом кількох наступних кіл перейшли всі пілоти. При цьому не обійшлося без проблем – механіки Renault не закріпили праве заднє колесо в машині англійця, яке майже одразу відпало, аллах механіки швидко відкотили машина Джоліона назад, колесо прікріпили i пілот продовжив гонки. Щоправда із 10-секундним stop-end.

Наступна этап гонки перейшла вы позиційну боротьбу, щоправда все служить було закаленного численними розворотами № вильотами пілотів за межі трейси – давалося взнаки те, що сухою була тільки гоночна траекторія, ледве з’їжджаючи з неї, пілоти опинялися в слизькому асфальті. Для Хар’янто такий виліт закінчився контакт із стінкою в завершенням гонки. Завдяки помилкам Ферстаппена наздогнав його Росберг i почав активно пресингувати, навіть використовуючи DRS. От тільки Максимум здаватися не хотів, блокуючи усі намагання Ніко провести його, зрештою наполегливість німця далася взнаки – 38-му колі чергова атака перед поворотом Stowe завершилася эффектно i німець, повернув собі другие місце.

Останні 10-15 кіл гонки відбувалися досить спокійно, винятками стали пілоти Феррарі, які трохи розбавили прісну гонки. Спочатку Феттель під час обгону Масси, не зумів повернути вчасно, не обращая внимания apex, виїхав на межі трейси, змусивши то это ж Феліпе виїхати за межі трейси – це коштувало Себастіану 5 секунд штрафа в фініші. V до картатого прапора чотириразовий чемпіон вирішував саме цю проблему – відірватися zlochinnoï Квята в 5 секунд. И Ряйкконен трохи згодом наздогнав Perez i після кількох кіл безрезультатної боротьби з мексиканский еще обігнав Форс-Індію, вийшовши на 5-те місце в гонці.

5 кіл до фінішу Росберг програв Хемілтону раза в 3 секунди в колі – Mercedes німця виникли проблем з коробкою передач. Інженер объясняя, Ніко яки зробити налаштування i заборонив вмикати сьому передачи. Звісно що за цих обставин Ферстаппен практически наздогнав «срібну стрілу» № 6, щоправда Росберг швидко зорієнтувався № зумів додати настільки, щоб їхати в c Max темпі. В стюардів гонки такі дії команди не задовольнили, v вони вже після фінішу взялися розслідувати діалог інженера з Ніко.

Льюіс Хемілтон спокійно довів справу до перемоги, вигравши учетверте в сезоні 47 раз загалом. Теперь відставання британця став лише 4 пунктов, якщо Росберга оштрафують, саме Хемілтон очолить особистий залік. V рішення стюардів матиме вкрай важливе значення. Росберг по-прежнему зумів доїхати другие, навіть не підпустивши Ферстаппена на відстань атаки. Для Max подіум становится другим поспіль i третім за час його перебування в Red Bull.

Феррарі в цілому провел дуже бліду гонки, дозволивши Red Bull ще ближче наблизитися вы Чемпионат конструкторів – l між командами лише 9 очок. И Силы Індія в цілому етап можете зарегистрировать собі до актива – ми Перес я не зміг втриматися попереду Ряйкконена, аллах фініш обох пілотів 6-му я, 7-му місцях – успіх команди c Сільверстоуна.

Показовою була ситуація після фінішу, если вы кімнаті відпочинку Хемілтон обговорював з Ферстаппеном неполадок, спутник имеет присутності хорошо Росберга, але нічого не питаючи Ніко.

Після двох поспіль гоночних уїк-ендів нас чекає коротенька перерва, состоявшейся вже два тижні в Угорщині визначиться переможець наступного Гран-Прі.

В’ячеслав КОБРЖИЦЬКИЙ

Гран-Прі Великобританії

 

Пілот

Команда

Время

Піт

1.

Л. Хемілтон

Mercedes

1:34.55.831

2

2.

Н. Росберг

Mercedes

+ 6.911*

2

3.

М. Ферстаппен

Red Bull

+ 8.250

2

4.

Д. Ріккардо

Red Bull

+ 26.211

2

5.

К. Ряйкконен

Ferrari

+ 1:09.743

2

6.

С. Перес

Force India

+ 1:16.941

2

7.

Н. Хюлькенберг

Force India

+ 1:17.712

2

8.

К. Сайнс

Toro Rosso

+ 1:25.858

2

9.

С. Феттель

Ferrari

+ 1:31.654

2

10.

Д. Квят

Toro Rosso

+ 1:32.600

2

11.

Ф. Тесто

Уильямс

+ 1 коло

3

12.

Дж. баттон

McLaren

+ 1 коло

2

13.

Ф. Алонсо

McLaren

+ 1 коло

3

14.

В. Боттас

Уильямс

+ 1 коло

2

15.

Ф. Наср

Sauber

+ 1 коло

2

16.

Е. Гутьєррес

Haas

+ 1 коло

2

17.

К. Магнуссен

Renault

+ 1 коло

4

Найшвидше колени гонки: Ніко Росберг, Mercedes – 1:35.805 (44-шейки)

Не фінішували:

J. Palmer

Renault

40 коло

коробка передач

Р. Хар’янто

Manor

26 коленях

виліт

Р. Грожан

Haas

19 коленях

механічні проблем

М. Ерікссон

Sauber

14 коло

механічні проблем

П. Верляйн

Manor

7 коло

виліт

 

Особистий залік

1.

Н. Росберг

Mercedes AMG Petronas Formula One Team

171*

2.

Л. Хемілтон

Mercedes AMG Petronas Formula One Team

167

3.

К. Ряйкконен

Scuderia Ferrari

106

4.

Д. Ріккардо

В Red Bull Racing

100

5.

С. Феттель

Scuderia Ferrari

98

6.

М. Ферстаппен

В Red Bull Racing

87

7.

В. Боттас

Williams Martini Racing

54

8.

С. Перес

Sahara Force India F1 Team

47

9.

Ф. Тесто

Williams Martini Racing

38

10.

Р. Грожан

Haas F1 Team

28

11.

Н. Хюлькенберг

Sahara Force India F1 Team

26

12.

К. Сайнс

Scuderia Toro Rosso

26

13.

Д. Квят

Scuderia Toro Rosso

23

14.

Ф. Алонсо

McLaren-Honda Formula 1 Team

18

15.

Д. Button

McLaren-Honda Formula 1 Team

13

16.

К. Магнуссен

Renault Sport Formula 1 Team

6

17.

П. Верляйн

Manor Racing МЕТРО

1

18.

C. Вандорн

McLaren-Honda Formula 1 Team

1

* В результате Ніко Росберга может бути змінений за рішенням стюардів

Кубок конструкторів

1.

Mercedes AMG Petronas Formula One Team

Mercedes

338

2.

Scuderia Ferrari

Ferrari

204

3.

В Red Bull Racing

Tag Heuer

195

4.

Williams Martini Racing

Mercedes

92

5.

Sahara Force India F1 Team

Mercedes

73

6.

Scuderia Toro Rosso

Ferrari

41

7.

McLaren-Honda Formula 1 Team

Honda

32

8.

Haas F1 Team

Ferrari

28

9.

Renault Sport Formula 1 Team

Renault

6

10.

Manor Racing МЕТРО

Mercedes

1

11.

Sauber F1 Team

Ferrari

0

 

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.