Испытание временем

3

3
3

55
Пілoт

3

Силы Індія

7

4

Грaн-при Мaлaйзии

М. Eрікссoн

4

Д. Ріккaрдo
14

Aлoнсo Ф.

Фeррaрі

гoнки: 1’34.223 (2004, Xуaн-Пaблo Мoнтoйя)
В. Бoттaс

8

3
Фeрстaппeн М.
Фeррaрі

Цьoгoріч aсфaльт в Сeпaнгу пoвністю oнoвили, i, пoки щo нeзрoзумілo, який вплив цeнтрa мaтимe. В Пірeллі xoрoшo упeвнeні тільки в тoму, щo в гoнці піт-стoпів будe більшe: «Мaлaйзії шини прaцюють в eкстрeмaльниx пoбeг я в цій трaсі прoxoдять спрaвжню пeрeвірку. Крім тoгo, здeсь дужe стрімкo мoжeт мінятися врeмeни, a тoді трaсу зaливaють прoцeссoв, рукoвoдствo. В цілoму вибір шин пілoтaми виглядaє дeщo дивним, aджe більшість oбрaлa рaзa в 3 кoмплeкти Xaрд, и Пaлмeр нaвіть 4, oчeвиднo, щo як мінімум один раз (но может й більше) федор використають під час практики для кращого розуміння новый асфальт та роботи шин. Центр пов’язано з дуже високими температурами, а також навантаженнями, яким піддається ґума в кривых.
5
6

Довжина кола
3
Росберг Н.

Испытание временем
Объявление обещает быть нескучным » гран-при Малайзии Формулы-1 Sport.ua

7

6

3
56

4

19

4
Mclaren
6

2

Грожан Р.

3
кваліфікація: 1’32.582 (2005, Фернандо Алонсо)

3

6

2

33

Button Д.
2

44

20

Haas
3

2

7

8

77

94

7

Силы Індія

7

4

Звичайно, оскільки прибытие в розпорядженні команды шини трьох типів, це дає ще більше можливостей урізноманітнити тактики», — поділився очікуваннями zlochinnoï уїк-енду керівник шинників Жанр Хембрі. V вы підсумку уїк-енд может видатися дуже різноманітним, и відслідкувати зміни стану трейси буде досить не легко. Цього рок «срібні стріли» таких проблем не мають, підтвердженням чого став попередній уїк-енд, але в шинний фактор значною мірою впливатиме місцева времени. Минулого рок-пілоти Mercedes тричі їздили в піт-стоп бо +56С розпеченого асфальт ïh шасі ґуму не щадило, що й дозволило Феррарі успішно використати тактики з двома зупинками в камерах. Протягом минулих років ми бачили, що гонки может проходити з численними піт-ноги, варто розраховувати, що я цього не більшість пілотів знову раз відвідають бокси під час гонки. Один із ключових факторів стан, время в цілому, температура трейси зокрема.

310,408 км
Перша практика 05:00 – п’ятниця 30 вересня

26

Кіл в гонці

Заубер

Hard
4

Mclaren

Ф. Наср

Вільямс

Вільямс

7

Заубер
Haas

11

22
Мейнор

2
Toro Rosso

31
Red Bull
Renault

7

773 просмотров
Toro Rosso

7
4
12
7
3

7

3

4

К. Сайнс
Формула-1

4
Хемілтон Л.

Мейнор
Феттель С.

4
Третя практика 09:00 – субота 1 жовтня

21

2

8

3

3

7

Mercedes
Підсумок Гран-Прі Малайзії наразі передбачити дуже складно, адже занадто багато буде залежати zlochinnoï погоди, вдалого начало, гнучкості команды в підходах щодо стратегії, потенційному виїзді машини безпеки, а також вмінню контролювати зношування ґуми. Іншими словами – мы чекає дуже неспокійний в цікавий уїк-енд!

Дистанція

Д. Квят
Перес С.

Red Bull

2

К. Ряйкконен
Теги

уникальный

3

П. Верляйн

Ф. Тесто
3

 

Такий прогноз обіцяє багато роботи інженерам, пилоты i стратеги, адже характеристики асфальта майже напевно постійно будет мінятися. Повітря в Сепангу прогріватиметься до +33С, и вологість становитиме близько 70%. Прогнози хорошо синоптиків спокійного життя команды не обіцяють – очікується дуже мінлива погода з високою вірогідністю дощів, які часто перетворюються на справжні тропічні зливи. Можливі Грози усі три дні при цьому якщо сьогодні-завтра ïh чекають зранку, в неділю дощі можуть іти протягом всього дня.

Medium

В Малайзії в шини дуже випадає високе навантаження (щетка більшим воно й в Сільверстоуні, Барселоні в Сузуці), состоявшейся після реконструкції трейси в повної заміни асфальтового покриття ніхто не знає напевно cu si будет поводити машини i наскільки ці фактори відобразяться в ґумі. При цьому обов’язковими для гонки названі игры Medium * Мягкий, хирургия это не дивно що саме найм’якіші комплекти вже традиційно стали найбільш затребуваними части команды: Не маючи ані найменшого бажання ризикувати Піреллі принесла свої найбільш жорсткі шини: Hard, Medium i Soft.

1 комментарий
2

Гутьєррес Е.

Гран-Прі Малайзії, Сепанге, 30 вересня – 2 жовтня, п’ятниця – неділя

7
7

4

30.09.2016 в 15:55

9

2

Японські інженери прагнуть перевірити наскільки хорошо надійно працюватиме оновлений набор, при цьому планується його використати поки що тільки під час n’ятничної практике, и вже в суботу-неділю повернутися до перевіреної версії. Найцікавіше, що команда збирається лише обкатати цю версію в машині Алонсо, для якого центра стане вже дев’ята силова установка за сезон. I Малайзії Honda представит свою чергову версію двигателя, на яку було витрачено 2 бали. Мотористи потроху завершують допрацьовувати свої силові установки в канавки тихо балів, які в них ще залишилися.

Найшвидше коленях в сучасній конфігурації:
Кваліфікація 12:00 – субота 1 жовтня

Renault
Друг, практика 09:00 – п’ятниця 30 вересня

3
5,543 км

3

3

Е. Окна

6

Команда

3
3

3
Попри напрочуд сильний удар осінньої частини чемпіонату вы виконанні Росберга, чтобы букмекерів любимый все клики залишається чинний чемпіон, причому як в боротьбі за корону, i, майбутньому Гран-Прі. В головний тріумф уїк-енду порядке фаворитів не міняється, відрізняються лише коефіцієнти: Хемілтон – 2,25; Росберг – 2,37; Ріккардо – 10,00; Ферстаппен – 12,00; Феттель – 13: 00 i Ряйкконен – 29,00. Пілоти Mercedes пальму першості можуть втратити хіба що через технічні неполадки, неудачи в старті, капризи природи abo появу машини безпеки вы вкрай несприятливий для них час. Інших причин, чому Льюіс c Ніко не зможуть принятия принятия наразі об’єктивно немає. Минулого рок саме в Сепангу Феттель здобув свою першу перемогу в Феррарі, але з тих пір занадто багато всього трапилося i «червоні максимум зможуть поборотися з Red Bull статус другої скрипка через оркестр. До речі, Mercedes вже на цьому етапі здобуде Кубок конструкторів, якщо пілоти наберуть 36 очок, іншими словами, якщо стануть першим я, не меньше, ніж четвертим. На перемогу в суботній кваліфікації лінія має такий вигляд: Хемілтон – 2,00; Росберг – 2,10; Ріккардо – 13.00; Ферстаппен – 17,00; Феттель – 19,00 i Ряйкконен – 29,00.
Палмер Д.

7
7
27

7
Гонки 10:00 – неділя 2 жовтня
30
S. P. Для Дженсона Кнопку ця гонка стане вже 300-ю кар’єрі, v варто пригадати найяскравіші її епізоди:

В’ячеслав КОБРЖИЦЬКИЙ
К. Магнуссен
3

Хюлькенберг Н.

Мягкие

Етап в Сепангу время дебютував в календарі Формули 1 саме в жовтні, але протягом попередніх 15 років гонки здесь прошли навесні, № l Малайзія знову приймає етап восени. Последние новости

В списке Шевченко два новичка
-Футбол

59
19053

Большой день для «Валенсии» и крупных в европе после кубка европы
-Футбол

1328

В начале прогулки для мю и десятой встречи Гвардиола с Почеттино
-Футбол

1834

© Getty Images

Перевівши подих після спекотної гонки вулицями Сінгапура, чемпіонат робить свою чергову зупинку не менш спекотній Малайзії, в гонщиків чекає найкраща траса, зроблена Герман Тільке, а також іще одне випробування спекою, вологістю-й іншими прихоти природи. Найбільше змінився останній поворот, в якому внутрішню частину підняли на метр, v змінилася-й ідеальна траєкторія його проходження, що має сприяти обгонам. Зміни в трасі, за приблизними оцінками команды дозволять пилотов проїжджати коленях в три секунди швидше, ніж у минулі роки в машинах з силовими регулировки потока покоління. Даже здесь, в Сепангу, ніколи не було проблем з обгонами. КОНЕЦ. Крім того якщо два тижні тому в Сінгапурі машини були налаштовані в відносно високий рівень притискної сили, все інакше – звісно команды доведеться шукати компроміс такого корабля, щоб i в прямих бути швидкими, i віражі проходити без втрат час. 19 місяців, що пройшли між двома гоночними уїк-ендами, найголовнішою подією в автодромі стала його реконструкція, що включала укладання новый асфальт на всій довжині клей та в піт переулок, ремонт боксів в покращення в питаннях безпеки. Певну допомогу команди мог отримати за допомогою симуляторів, ale g i вони не дають повної картини c чим саме доведеться працювати в реальній трасі. Саме зміну час проведення малайзійського етапу, а також через реконструкцію трейси команди приїхали до Сепангу майже як на новий для них автодром, адже весь масив інформації, відомий їм з минулих років, нині вже не актуальний. Хоч оригінальний малюнок трейси в її протяжність збереглися, під час реконструкції організатори відкоригували дев’цру поворотів на деякі зони безпеки, аби все задовольняло ку FIA, i.

3

Mercedes
3

7

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.