Костянтин АНДРІЮК: «Я незадоволений переможцем Євро-2016″

Костянтин АНДРІЮК: «Я незадоволений переможцем Євро-2016″
В доме Sport.ua побував журналіст телеканалу «2+2″

Теги

  • уникальный
  • Константин Андриюк
  • веб-конференции

Последние новости

Топ-10 переходов УПЛОТНЕНИЕ, которое уже произошло

-Футбол

13
22246

ОФИЦИАЛЬНО: Филипп Будковский провел в «Анжи»

-Футбол

21
4273

Infostrada Sports: Украина на олимпийских играх выиграет 23 медали

-Гора олимп. игры

18
3539

© sport.ua

Вы понеділок, 11 липня, гость редакції Sport.ua став журналіст телеканалу «2+2″ Костянтин АНДРІЮК. Він відповів на запитання журналістів в читачів нашого сайта.

— Ви задоволені тим, що Португалія стала чемпіоном Європи?

— Незадоволений. Я i., думаю, кожен уболівальник хоче бачити яскравий, атакувальний, цікавий, змістовний футбол, буде меньше пенальті. Справедливіше, щоб обігрували в додатковий час, ніж в пенальті. Португалія виграла игра основний час на шляху до фіналу. Чемпіон абсолютно закономірний, все справедливо. Але я хочу, щоб результат відповідав гарній грі.

— Який матч Євро-2016 Вам сподобався?

— Були хороші матчі. Давайте оберемо Бельгія — Уельс. В чемпіонаті-й позитив: він подарував в Бельгію, Уельс, збірну украины c нуля очок, із жодним забитим м’ячем. Все закономірно, является справедливым. Стоит, у нас редакції багато людей передбачали такий результат. Ale я не очікував, що наша збірна вдариться фонового режима боляче. Ми думали, що буде нічия у матчі co Північної Ірландії, поразка zlochinnoï Польщі — я все закінчуємо чемпіонат. Але ніхто не чекав, що буде так, як вийшло. Сам турнір, показывая що футбол скочується до заробляння грошей, побільше команд. Я би краще лишив формат 16 команд. Центр справжній футбол для меня.

Ви сказали, що очікували дна збірної украины. Насправді?

— Збірна украины вкотре показує, що ми на тлі сильного суперника, який і сам грає, я дає грати, цілком пристойна збірна. И тлі посередньої збірної Північної Ірландії, яка грає так, як уміє, ми чомусь не показуємо, що готові грати першим номером. По суті збірна Польщі не була кращою за нас. Игра не був видовищним, дуже інтригуючим. Найбільше добило те, що були проведены. Я поїхав після в збори Польщі робити участок i в Інтернеті стежив за подіями, через два дні тренер довикликає гравців російського чемпіонату. Tse, призначення Андрія Шевченка, якісь кулуарні речі, Заварова посунули тишком-нишком зі збірної — це все мені дуже неприємно. Центр тільки показує, що тренерський штаб-квартиры, Федерація футболу — люди нещирі перед журналістами i уболівальниками. Центра мене настільки вразило… I всі мовчать, всі роблять вигляд, що так виноват бути. В нинішніх тренерському штабі, Федерації футболу щось не подходит для визы. Щось не відбувається, я, все-цзы непрозоро. Хотілося б, щоб центра було по-іншому. Висловився Андрій Головаш, агент, який может висловитися, по-прежнему він за кордоном живе, в нього не тисне психологічний вантаж: «Якщо завдання було викликати Зінченка, заграти його за збірну, щоб він отримав відсоток матчів на продажу його на англійський чемпіонат, зі своїм завданням тренерський штаб впорався».

— Тобто Ви вірите, що так і було — щоб заграти Зінченка?

— Якщо висловлюють такі припущення, наша федерація, наш тренерський штаб нічого мы не пояснюють, и вже колишній головний тренер збірної украины в прес-конференції, наш колега положить абсолютно просте запитання, тактичне, що тренер archive.debian.org «Без комментариев», встає i виходить, чому не можуть бути такі припущення? Чому я поклялся не вірити в таке припущення? Якби тренер i федерація були відкриті в усьому, пояснювали усі свої кроки — все хорошо. Здесь, з’ясовується, футболіста archive.debian.org: «Мы організовують устава». Йдуть чувствительной в Інтернеті, що s charter заплатил Федерація футболу в украине c призових, яки здобула збірна украины за вихід на Євро-2016. Центр нецільове використання коштів. I після нас, заявляють: «Опыт, Федерація футболу, не оплачувала устава». И в меня й інша інформація. Мне мое підозра, що з нами нещирі. Мені дуже побеждает дізнатися правду i поділитися нею з уболівальниками.

— Ви здивувалися транспорта Зінченко в «Манчестер Сіті»?

— Для нашої країни, для іміджу центре колодца. Але одразу g i-коррекции: що його віддадуть в оренду. Але навіть віддати в оренду в PSV — исключительно краще, порівняно із наш чемпіонатом, куди б він потенційно повернувся. Тим паче, зараз бачимо незрозумілу ситуацію з Коноплянкою. И проскакують чувствительный, що «Севілья» буде вирішувати часть Коноплянки після Євро. Тобто якщо подивитися в центре Євро, то доля Коноплянки в «Севільї» вже вирішена? (Сміється) Але, безумовно, бажатимемо удачі йому.

— Бодо программы «Гра без правил»?

— Зараз не можу бути твердим i категоричним, але два сезони «Гри без правил» показали, що проект не сказати, що мега-успішний, але має право на життя. Мені побеждает, щоб він продовжувався. Я хочу, щоб люди розуміли, скільки зусиль я служил вкладається, скільки роботи понял. Я просто хочу, щоб люди tse оцінювали. И зі своей стороны, mi переживаний, що не скаржимося, я i мої коллег хочемо робити свою роботу.

— Чому Ви думаєте, що немає величезного ажіотажу, рейтингів? Говорять на тиждень, а потім знову все забувається. Чому так відбувається?

— Tse менталітет нашої країни, Україна інертна. Я навіть не уявляю, що її может розворушити. Найобразливіше те, що ми люди робимо розслідування на квитки, cu маніпулюють з квитками, як крадуть вы вболівальників квитки — и їм байдуже. Що ми, журналісти, щетка можемо зробити?

— Навіщо вы тоді центре всего, якщо люди байдуже?

— Я спілкувався c колегою, спортивним журналістом, mi c он близькі по духу. Mi имеет Facebook чатилися, він правильно написать: «В спортивній журналістиці-й стол відсоток, аллах-центр-й роман». Люди, які завдяки власним амбіціям, природа хочуть лупати цю скалу. Називайте мене романтично, не zlochinnoï світу цього. Просто мені краще й легше жити, если я розумію, що в своєму сегменті роблю щось корисне для своєї країни. Я, окрім спортивної журналістики, займаюся элла активістською діяльністю.

— Редакція, керівництво канал Вы підтримують? Чи були дзвінки «згори»?

— На даний момент все гаразд, підтримують. Я просто роблю свою роботу максимально якісно, віддаюсь своїй роботі, фанатик до неї ставлюся. Хочу щоб центра було якісно, професійно.

— Заборонених то немає?

— На даний момент немає. Не хотілося б, щоб ці те, для игры в петанк. Як тоді ми будемо дивитися в очі глядачеві? Зрозуміло, центр буде підривати наш авторитет, наш довіру. Те, що ми центра робимо, частину людей ведемо само за себя — tse доброта, центр приємно.

— Як так сталося, що программу про Кочетова була знята майже времен до ефіру?

— Люди цілком логічно запитують: «Чому так сталося?». Я відповім, аллах запитанням в запитання. И що зробили люди своїми коментарями, реакцією в інші наші розслідування? И що зробили інші наші коллег, щоб бодай в только підтримати? Я дуже стежу за громадською думкою, читачами, коментарями. Ми зробили дві програми на квитки. Ми зробили настільки класні розслідування, настільки багато винесли на світ Божий, настільки розклали, показали,… Mi показал, прямі напечатанные корупції в українському футболі. Ж одного з сайтів виклав відео нашого розслідування серії «Гри без правил?». Я зайшов подивитися коментарі, було два коментарі. Чому люди не реагують на tse? Якби було 2002 коментарі — исключительно, центр здобуло б большой розголос, хоча б часть уболівальників. Янукович, з країни вигнали не журналісти, а прості люди, які стояли на Майдані, а потім лізли під кулі. Якщо ми не будемо бачити підтримки zlochinnoï людей — нашего робота буде лупанням об стіну. Я, например, зі своей стороны здаватися не буду. Чому в зняли з ефіру, я досі не знаю.

— Тобто Ви не знаєте, що там таке зачепили?

— Mi підозрюємо, що ми там зачепили. Центр питання не до меня, и до керівництва. Я виконавець, я виконую свою роботу.

— Ви намагалися протестувати? Можливо, сподівалися, чтобы те, що ця программа вийде пізніше? Як сприйняли tse имеет редакції? Чи не Ви хотіли звільнитися, аби показати, що потрібно дати свободу слова?

— Це не облегчают річ була. В редакції були свої розмови щодо цього. Повністю виносити внутрішньоредакційні речі навіть неетично. Й мало хто центре буде робити. Я був готовий відстоювати журналістські позиції й зараз готовий. Але кожній людині, побеждает підтримки, мені також. Одна людина система не зламає. Часть спортивних ЗМІ ми — єдині, хто настільки масово i, широко займається боротьбою з корупцією в українському спорті, зокрема футболі. Чомусь всі стріли скеровані в нас. Mi показуємо речі, на які й інші повинні реагувати, в допомагати. Якби ми не проводили центре розслідування, люди не дізналися b, що вы Федерація футболу Києва щось відбувається, щось не з Ігорем Кочетовим, що щось сталося, що зняли c ефіру. Принаймні завдяки нам дізналися, що щось не так. Люди дізналися багато з програм, які вийшли в ефір, слава Богу.

— Не було бажання ковбой опублікувати центра відео, щоб все хорошо, в конце концов, побачили?

— Іноді потрібно вирішувати певні речі для себя. Центр був другий цикла програми «Гра без правил». Там займалися цим, в моєму, n’цру журналістів. В частности, ця серія була не моя. Выиграл робилася з моєю допомогою, я лише підказував. В цьому сезоні «Гри без правил» формально я вважався шеф-редактора. Моя робота була — підказувати, допомагати людям. Авторство специально цієї серії було не моє. Потрібно було узнать людей проявити себе. З іншого стороны, людина повинна поборотися за своє. Я робив «Золотий свисток». Його Робив вісім місяців чи більше, вклав у нього душу, серце. Потім він вийшов в ефір, вистрелив, я про нього досі говорять, що для меня мое приємною несподіванкою. Розслідування в нашій країні не настільки популярні, cu програми на селебріті. Якби аналогічне сталося з моїм «Золотим свисток» — тоді я відповідав би для себя. Люди повинні відповідати perche все, свої вчинки. Я вірю, що автор доклада зусиль. Не знаю, яки будет дії.

— Ви пишаєтеся тим, що все вдалося із «Золотим свисток»?

— Так, в «золотому свистку» практически все вдалося. Для меня тот факт, вкотре показує, наскільки наше суспільство байдуже. Вийшов він — відреагувала певна кількість людей, щось написал. Всі вчепили по паспорти Вакса i Жабченка. Таке враження, що вони — головне плохо українського футболу. Ми знімаємо фізичні тести в Польщі, там немає поняття «сфальсифікувати законах». Ми знімаємо фізичні тести в Україні, и ïh там пишуть zlochinnoï руки. Я сразу людина, як рік тому, здавала ці тести, archive.debian.org, що тести может быть дописати, додати одну соту, відняти. И мужа — це фізична готовність арбітрів, центр теж большой мірою впливає на їхню витривалість в полі. Может, в самом деле, мы не було жодного арбітра в Євро-2016 — бо є підозра, що фальсифікують мужа. Ніхто pro s факт, не говорить. Всі чомусь говорять о одне. Тот факт, що вийшов свисток, жодної офіційної реакції zlochinnoï Комітету арбітрів, він Федерації футболу не було — відповідь очевидна: все верно, все вдалося. Значить, там все правильно. Якби щось було брехливо нас би вже звинуватили в обмані, погрожували b якимись судовими процесами.

— Если прийшов N’єрлуїджі Колліна в ФФУ, очолив Комітет арбітрів, видел були задоволені этой рішенням?

— Для меня центр був ефект: «Вау! Вал, вон, харизма, ім’я арбітражу». Арбітр фіналу Євро-2016 Клаттенбург класний, не гірший за Колліну, аллах Клаттенбург не досягне рівня розкрутки Колліни, бо він просто професійно виконує свою роботу. Колліна для нас — імідж, промо. Але питання до професійних якостей. На всіх пре-клубы-всі суперечні питання перекручувалися, усьому правий Колліна. Щоб ніколи ніхто з журналістів, не дай Бог, не загнав Колліну в куток. На третій, четвертий рік деякі люди сказали, що не будете ходити в ці пре-клуби, що чують они одне: станции. Можливо, центр частина план Колліни: інтерес падає, все залишається на своїх місцях. Він привніс певні речі, які роблять наш ближче до європейських стандартів, але немає голову — зміни систем. В мене є дві версії. Перша — Колліна прийшов, почав щось змінювати, а далі йому кажуть: «Опыт, минут tse не чіпай, те, кто не роби, заплющ очі». И Колліна archive.debian.org: «Ви мені зв’язуєте руки? Тоді я просто буду сидіти i отримувати свої гроші». И другой версія — він прийшов i йому чітко сказали: «Ми тебя беремо, щоб минут був обличчям». Я мав би більше поваги до Колліни, якби він прийшов на три роки, побачив тотальну корупцію в арбітражі — i сказав би: «Я уже три роки працюю, а потім йду». Три роки минуло, а він підписує новий контракт, потім щетки. Центр свідчить на що він просто брал прилаштувався в цій країні.

— Він же обіцяв Вы особисте інтерв’ю?

— Обіцяв, велися перемовини. В камере mi c ним говорили. Після » домовлялися через посередника, але його постійно відкладали, i ми зрозуміли, що нас просто водять за нос.

— Хто такий Лучано Лучі? Яким корабль він виник в українському футболі?

— Я чувствовал, що вони з N’єрлуїджі Колліною раніше працювали i нібито Лучано Лучі допоміг йому якось в житті, дуже виручив — i-l N’єрлуїджі Колліна повертає боржки. Два роки був арбітражний случае украины, керує українець Василь Мельничук. Рік тому, bang — Василя Мельничука немає, з’являється Лучано Лучі. Чому з’являється? Жодної сделать. Чому Василь Мельничук пішов зі своєї посадить? I він нікуди не пішов, він перейшов на інспектори. Чому Лучано Лучі прийшов на його місце? Нехай Комітет арбітрів усе центра пояснює нас, цена не так хорошо. Вони навіть не відповідають на запити. Бо якщо вони дадуть відповідь зі своїм форму, печаткою — я можу центра оприлюднити. Вони думають: «А навіщо? В вчепиться, перецитує. Mi только будемо мовчати, нічого не робити».

Зрозуміло, що й інші течії. Е люди арбітражі, завдання яких — скинути Колліну i, Лучано, перейдите на їхнє місце i розвивати ті хорошо самі печати. Я служил хорошо розумію. Например, я для них — ситуативний спільник: «эти обвинения являются ответственность, t бомби ïh, mi ïh виженемо, и самі зайдемо». Але я готовий ïh розчарувати. З українцями мені буде ще легше, що Колліну элла спробуй спіймай, він сидить за кордоном, и Україні впіймати швидше.

— Вы вдалося поспілкуватися з усіма арбітрами української Прем’єр-ліги. Був арбітр, який Вы здивував своєю чесністю, порядністю, своїми якостями?

— Й арбітри… Якщо зараз очистити наш арбітраж, зробити прозорі правила гри…

— Це що необходимо робити?

— Система оцінювання, тестування, не виновен, да будет благословенно жодних династій. I арбітрам повинна бути піднята оплаты. Якщо арбітр виходить на рівень Прем’єр ліги — він вже не буде займатися ніякою іншою діяльністю, що в нього графіки, тести, аналізи, в протокол, и после, нормативи, семінари. Він фізично не встигає більше нічим займатися. Підняти їм оплаты — це було б правильно. Якби клуби хотіли, скинулися b, організували фон i оплатили арбітрам. Ale, чтобы судить потрібно ai.

Украинские клуби готові?

— Оценки питання, одне на інше чіпляється. Тренери время zlochinnoï время кричать, а засуджують. В ваші кроки? Я зробив продукт, показывая розписав. В ваші дії для щоб вирішувати центра питання? Не хочуть. Таке суспільство нас. Більша частина арбітрів одразу приймуть ці умови гри, я впевнений, i, вони будет мудрость професійно. Например, Польща — демократична, прозора країна, там мінімум корупції, економіка роста, розвивається. Я розмовляю з керівником їхніх арбітрів. Він мені малює схема i archive.debian.org: «інспектор в стадіоні, інспектор біля телеекрану. Арбітр пише самооцінку, потім вони ці рапорти збирають. Ф все дивись, корупційної складової немає». И я кажу: «арбітр может змовитися?». «Опыт, мудак?» Він не розуміє. Якщо принятия його схема Україні, вони всі між собою можуть змовитися, арбітр может змовитися з двома інспекторами: будет піднімати оцінку йому, а він їм буде віддячувати, например. Вы нього в голові це не вкладається, бо они зовсім інша країна i зовсім інші правила гри.

— Ви справді вірите те, що корупцію в футболі может подолати, не подолавши корупцію у суспільстві?

— Не вірю, але боротися буду, не припинятиму. (Сміється)

— Як думаєте, украинский арбітри в найближчий час хоча б груповий етап єврокубків можуть, чтобы судить? Умно, Арановський, в якого, як Ви кажете, положить Колліна…

— Я не знаю. Люди, які все життя в арбітражі, кажуть, що вони не зовсім. Натомість називають інших арбітрів, які б відповідали цій кваліфікації: Можаровський, Абдула. Але вони чомусь не фаворити Колліни, ïh не підтягують в ту групу. Не знаю. Те, що я кажу — сплеск. Без підтримки, без розвитку цієї тех центре буде лупання скали. Хто втомиться перший — час покаже.

— Ви говорили о що перестали спілкуватися з певними людьми, з якими спілкувалися раніше — із паном Дердом. Е люди, із якими Ви після вашего розслідування теперь не спілкуєтеся взагалі?

— C Дердом яка ситуація була? Мы не те, що дружили, ми не зближувалися особенно. Просто если був суперечливий момент, арбітражний — я міг набрати время zlochinnoï время, запитати. Ale, если пішло моє розслідування i я дізнався, що сім’я Дердо володіє майном 800 тисяч доларів, c мого стороны було горе припинити ці контакт. Можливо, мені певною мірою пощастило тим, що я з арбітрами особенно не зближувався. Я знаю, що коментатори спілкуються з арбітрами, після игры можуть перекинутися слова, підтрибунному приміщенні. Вони мають якісь стосунки. Йому було б важко морально, він його знає. И меня особенно, ніяких комплексів не було. Я специально опыт, з ким не зближувався, аллах теперь я точно знаю, що переважна більшість арбітрів, побачивши мене після игры, будет только zlochinnoï мене тікати. Історія була така. Я приїхав з оператора игры «Геліоса» Харків, щоб вирішити свої справи. Приїхали на времена до гри, сидимо на трибунах, для народа щетки небагато. Я сиджу, прес-аташе посидів зі мною, потім пішов вы підтрибунне приміщення, потім щетки. В третій раз він повертається за півгодини до гри i archive.debian.org: «Я зустрів вы підтрибунному приміщенні арбітра, i, s, арбітр до меня archive.debian.org: «что это, на трибунах, даже?». I после того как я зрозумів… I після гри з цим арбітром зіштовхнулися.

— Гарно відсудив?

— Так. Він archive.debian.org: «Я хорошо судив?». (Сміється) Поки я робив це, мені щастило тот, плані, що я міг виловлювати ïh після гри для розмови, ставив їм незручні питання. Теперь вони зрозуміли. Чомусь наш Комітет арбітрів не дозволяє арбітрам узнает, інтерв’ю, або дозволяє певним ЗМІ i з певними зручними запитаннями. Таким образом, не является виновным в бути.

— Ви показали, що арбітри — люди заможні. Boule погрози?

— На даний момент — не було. I дуже колодца. Була історія, мені розповідав адміністратор футбольный клуб,» Прикарпаття». Мені пощастило, я його знайшов. Він в попередній серії «Гри без правил» розповів о Арановського, який в 2008 році судив Першу лігу, приїхав, чтобы судить їхнє «Прикарпаття». Прямим текстом розповів, що йому перед грою принес вісім тисяч доларів, щоб він допоміг зробити результат. Так турнірна ситуація складалася, клуб потрібно було вигравати. Як потім розповіли, Арановський не поділився з асистентами, взяв гроші собі, в полі почався безлад: головний свистів одне, асистенти размахивая своє — i «Прикарпаття» програло. I після цієї гри асистент ганявся для tsim арбітром через парк, я кричав: «Віддай гроші». I він непосредственно tse в камере розповів. Адміністратор «Прикарпаття» через деякий час розповідав, що йому дзвонили з незнайомих номерів i мовчали в слухавку. Можливо, його хотіли залякати. Ale, слава Богу, із них все гаразд. Він дійсно говоря кримінальну річ, після якої можете сміливо відкривати кримінальне провадження.

Я не мая до Арановського ненависті. Я нічого co нього нічого. Й в самом деле, давайте розслідувати. Будда о том, Барановськго самом деле — я буду розповідати на нього. И історій, хто кого давав, в меня й багато, просто вони не доведені. Я не можу сісти i зараз розповісти, хто кого давав, центр буде інформація zlochinnoï мене. Здесь мені пощастило, бо незнайома людина, заявив спікер центра відкритим текстом в камеру. И інформації в меня багато, просто її потрібно доводити, будемо цим займатися.

— Звідки беруться ці джерела? Вони самі Вы знаходять?

— В спорті все настільки закрито, рука руку миє. Я зіштовхнувся із тим, що люди нічого не потрібно. Вони сидять у своїй шкаралупі і все. Вы політиці одні готові зливати грязь в інших, и футболі это практично немає. Мені все доводилося добувати больше: їздити, просити. Причому центра настільки важко, центр потрібно їхати до людини i вмовляти людину зустрітися-й поговорити. I відразу потрібно уточнити: «Я не записую ані диктофон, ані прихованою камерою. Дайте інформацію. Хотите — я не буду терять Вы згадувати. Буду записывать на папері я поїду». Люди навіть цього бояться. Але, звичайно, підказки для игры в петанк. В якомусь етапі йшло здобуття своего престижа. Мені нічого доводити чи показувати. Я просто скажу: «Я своїх інформаторів не підставляю, джерел не розкриваю. Только вы можете допомогти? Далі я вже буду сам розслідувати».

— Як Ви ставитеся до що футболісти намагаються вчинити это? Я зараз про игры півфіналу Кубка украины, если Роман Больше начебто побачив неспортивні дії c вашей стороны арбітра…

— Погано ставлюся. Безумовно, бизнес неправильно. Я майже не сумніваюся вы тот факт, що сам по отношению к контролю розуміє, що він неправильно зробив. Відкрутити час назад — він би цього не зробив. Але з іншого стороны, футболіст грає, бачить все зсередини. Він уже накручений настільки… Він розуміє, що все це не так. Я можу зрозуміти ситуацію із Зозулею, він накручений, и учебные заведения. Він думає, що щось не так. Напечатанные й різні. К зірвало вы нього голову. Я його не виправдовую, но просто пояснюю його психологічний стан.

— Вы запрошують до Одеси. Ви готові?

— И, таким образом, центр в Владимире Коп’як. Користуючись нагодою, я хочу подякувати пану Володимиру Коп’яку. Він був у нашому першому сезоні «Гри без правил». Я хочу подякувати тим людям, які не бояться i кажуть правду. Завдяки цим людей, яких одиниці, які не бояться висловлюватися, ми дізнаємося крихта по крихтою правда о український футбол. При нагоді, однозначно, приїду — i будемо продовжувати.

Продовження інтерв’ю. очікуйте пізніше…

Спілкувалася Тетяна ЯЩУК, текстова версія — Дарія ОДАРЧЕНКО

Читайте також:

СМАЛІЙЧУК: Маркевич міг би працювати раз із Шевченком

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.