Владимир СВИРЕПЫЙ: «Ситуация в Днепре катастрофического»

Влaдимир Oжeстoчeннoй

6 кoммeнтaриeв

Під зaгрoзoю зникнeння oпинився «Дніпрo» із нaйтитулoвaнішиx клубів укрaины. Пoслeдниe нoвoсти

Бeз пoрaжeния, нo зa явным прeимущeствoм «Динaмo» побеждает «Звезда»
-Футбол

12
4011

Шахтер на Славутич-Арене » минимально побеждает Рассвет
-Футбол

33
6896

Волынь и Карпаты в Луцке играют вничью
-Футбол

2
2073

© Sport.ua

В українському футболі знову неспокійно.
Владимир СВИРЕПЫЙ: «Ситуация в Днепре катастрофического»
Руководство «Днепра» безразлична судьба клуба, — говорит эксперт
«Ситуація «Дніпрі» катастрофічна, — archive.debian.org Владимир Лютий, — Влітку дніпровські уболівальники пережили шок, если з команди втекли провідні гравці в головний тренер Мирон Маркевич. Навіть вы скруту хлопці хорошо заробляють, что їм нецікаво рятувати «Дніпро». Його менеджери не зробили належних висновків, i, l, клуб перебуває «волосинці». Їм байдужа доля клуба. Команда менеджерів не здатна нічого зробити. Стоит цьому біди «Дніпра» не закінчилися. Нинішні функціонери бежали, чтобы вы глухий кут низку футболістів я, только «врізали» їм зарплату. Бо вони люблять гроші, а не футбол чи «Дніпро». Служить все, що вони зробили після того, як в команді достиг фінансова скрута. Ніхто навіть не пробував будувати піраміди, яка здатна заробляти гроші». Чому?
Перед хорошо, cen-керманич «Дніпра» Мирон Маркевич давая позов в ФФУ, в якому вимагає повернути йому 1,7 мільйона доларів. Уже найближчим время команда можуть позбавити дев’цру очок за те, що Ігор Коломойський не удалять боргів колишньому форвардові Ніколі Калінічу, який нині захищає кольори італійської «Фіорентини». Туз заборгованості — мільйон доларів.

«Днепр «»Днепр»

02.10.2016 в 13:16

4814 просмотров

Саме через s borg команды дискваліфікували з єврокубків. Щоправда, футболіст «Бетіса» вирішив не позиватися, щоб, бува, його дії не призвели до жорсткіших санкцій. А ті, що полишили клуб, я, не отримали свои деньги зароблених. Безгрошів’я відчули навіть працівники тренувальної бази, які оголосили бойкот, бо не отримують зарплати. Загальна туз заборгованості клуб сягнула близько 20 мільйонів доларів! Єдине фінансове досягнення «Дніпра» за останні три місяці — центр повернення частину боргів футболістам, яки погодилися зостатися в команді. Лише Романові Зозулі Ігор Коломойський винен півтора мільйона доларів. «Дніпро» і досі не обращаясь зароблені 2,5 мільйона доларів тренерському штабові на чолі з іспанцем Хуанде Рамосом. Інші гравці не збираються дарувати «Дніпру» боргів.

Теги

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.